Tworzenie stron internetowych www

Ciekawe artykuły oraz poradniki dotyczące tworzenia stron internetowych www, pozycjonowania oraz wiele więcej!

front-end-vs-back-end

Czym zajmuje się programista front-end, a czym back-end?

Każdy z nas spotkał się z określeniem front-end i back-end na pewno więcej niż raz. Często jednak nie jest to do końca jasne, dlatego w dzisiejszym artykule krótko skupimy się na wyjaśnieniu tych dwóch zagadnień

strona-internetowa-a-fanpage

Strona Internetowa czy fanpage na Facebook'u?

wielu z nas zadaje sobie pytanie: czy naprawdę potrzebuję stronę internetowa czy wystarczy mi fanpage na Facebook'u? W poniższym tekście postaramy się odpowiedzieć na to pytanie i pokazać, jakie możliwości da nam fanpage na Facebook'u, a jakie własna strona internetowa.

blog-tworzenie-stron-www

Syzbkie strony internetowe - dlaczego szybkość Twojej strony ma znaczenie?

Rozmawiając o szybkości stron internetowych chodzi o czas, który wymagany jest do załadowania pełnej zawartości strony. Dlaczego należy zwrócić na to uwagę? Przede wszystkim dlatego, że ma to kluczowy wpływ na doświadczenia odwiedzających nasz portal. Szybkie fury cieszą się lepszym zainteresowaniem niż te wolne i to samo tyczy się stron internetowych.

Darmowe narzędzia Google, które mogą się przydać każdemu...

Bez względu na to, czy jesteś fanem Google, czy może ich nienawidzisz, to z pewnością musisz przyznać , że Google oferuje mnóstwo darmowych narzędzi, które ułatwią życie każdemu. Google to nie tylko Gmail, a cała masa narzędzi, które przydadzą się każdemu, kto ma do czynienia z marketingiem w sieci.

Jak stworzyć własną stronę internetową?

Jak stworzyć własną stronę internetową? Poradnik dla początkujących. Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę małej, średniej, dużej wielkości, posiadanie strony internetowej to obowiązek w dzisiejszych czasach. Jeśli nie posiadasz własnej strony www, to nie istniejesz – przykre, ale prawdziwe. Jak chcesz docierać do nowych klientów, gdy nie można Cię znaleźć w sieci? Wynajęcie profesjonalnego developera do zaprojektowania strony może kosztować krocie.

Podstawy projektowania stron internetowych – 6 przydatnych wskazówek

Zacznijmy od tego, że posiadanie strony w dzisiejszych czasach to podstawa – dotyczy to już nie tylko dużych firm, ale mniejszych przedsiębiorstw czy nawet restauracji. Mimo, że żyjemy w świecie technologii to w internecie aż roi się od stron internetowych zrobionych po kosztach i “na kolanie”. Wielu z nas myśli, że jest to oszczędność, jednak rozpatrując strategie marketingowe oraz biznesowe należy myśleć w perspektywie długofalowej.