Kompleksowe usługi dla stron i sklepów internetowych

Zajmujemy się projektowaniem stron, serwisów i sklepów internetowych. Skuteczna i sukcesywna prezentacja Twojej firmy, produktów i usług to nasz nadrzędny priorytet. Nasze szaty graficzne, styl oraz teksty zawsze dopasowywane są pod konkretną branżę. Projekty realizujemy zawsze zgodnie z ustalonym planem – chcemy być postrzegani jako firma rzetelna, punktualna i dbająca o detale, ponieważ to one tworzą całość. 

Znajdziecie nas pod numerem tel. +48509630561. Można również kontaktować się mailowo: contact@eurogetwork.com. Dodatkowo na stronie znajdują się liczne odnośniki do formularza kontaktowego.

Współpraca rozpoczyna się od wstępnego wywiadu. Musimy dokładnie zbadać rynek, przeprowadzić dogłebną analizę rynkową oraz najważniejsze troche poznać Was/Wasze usługi lub produkty. Następnie przechodzimy do projektowania szaty graficznej strony. Potem powstają teksty i wszystko powoli się zazębia. Na samym końcu optymalizujemy stronę i wdrażamy słowa kluczowe.

Zdecydowanie nie. Możemy pomóc w prowadzeniu strony, optymalizacji strony, pozycjonowaniu strony. Oprócz tego zajmujemy się tworzeniem stron po niemiecku lub angielsku. Zachęcamy do zadawania nam pytań, chętnie opowiemy, co dodatkowo możemy zrobić dla Waszej strony.

Nasza oferta obejmuje:

Tworzenie stron internetowych www

Projektujemy strony od A do Z – oznacza to, że nasza usługa zaczyna się od hostingu, a kończy na przejściu strony w “live mode”

Tworzenie sklepów internetowych

Dodatkowo zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych za pomocą WooCommerce

Tłumaczenia stron

Wykonujemy tłumaczenia stron internetowych na język niemiecki lub język angielski. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Odświeżanie portali internetowych

Posiadasz już stronę internetową? Chciałbyś ją trochę odmalować? Żaden problem, zrobimy to w profesjonalny sposób.

Optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe

Search engine optimization czyli optymalizacja stron to chyba najważniejszy aspekt każdej strony internetowej. Mówimy tutaj o budowaniu profilu linków, szybkości ładowania strony, optymalizacji zawartości i zdjęć. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Analiza i wdrażanie odpowiednich słów kluczowych

Analiza konkurencji oraz wdrażanie słów kluczowych na Twojej stronie www to podstawa każdej strony. Warto tutaj zatrzymać się na dłużej i zadać sobie pytanie – co będzie lepsze dla naszej strony? Implementacja popularnych słów kluczowych z wysoką liczbą wyszukiwań czy może tzw. “long-tail keywords”, które w dalszej perspektywie z pewnością mogą przynieść wiele dobrego.

Masz pytanie?

Eurogetwork

Togetherwewin
SERWIS należy do EUROGETWORK © 2019

Dane kontaktowe:

Tymiankowa 1, 55-080 Krzeptów

(+48) 509630561

contact@eurogetwork.com