• +48725571229

Dla Pracownika

Lepsza praca za granicą czeka na Ciebie!
W naszej strefie znajdziesz oferty pracy w Niemczech od zaraz. Aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV i czekaj na kontakt w sprawie rekrutacji.

Dla Pracodawcy

Znajdziemy dla Ciebie najlepszych pracowników i najlepsze rozwiązania. Zostaw swój kontakt, a my zwrócimy się bezpośrednio do Ciebie. Zapewniamy, że pozyskiwanie pracowników to nasza specjalność.

Tworzenie stron internetowych

Oprócz tego oferujemy również projektowanie profesjonalnych stron internetowych. Podstawowy pakiet tanie strony www - strona główna z 3 podstronami już od 699 PLN.

EUROGETWORK - O NAS

Nasza działalność to dwa filary: 

Praca za granicą - starannie wyselekcjonowane oferty pracy, głównie w Niemczech

Oferujemy pracę za granicą na prostych warunkach. Pośrednicząc w komunikacji między pracodawcą a pracownikiem staramy się jak najlepiej zrozumieć indywidualne potrzeby każdego z Was. Zdajemy sobie sprawę, że wyjazd za granicę nie należy do najłatwiejszych decyzji i przedsięwzięć, dlatego zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, z przyjemnością damy się poznać bliżej.

Projektowanie i Tworzenie stron internetowych po niemiecku lub angielsku

Drugim bardzo ważnym filarem naszej działalności to tworzenie stron internetowych. Nasz Web Designer mówi płynnie w trzech językach i chętnie przygotuje dla was stronę internetową w języku niemieckim lub angielskim - w dalszej perspektywie pozwoli to znacznie poszerzyć zakres odbiorców Twojej działalności. Każdy projekt charakteryzuje się przede wszystkim indywidualnym podejściem i dbałością o detale.

Praca w Niemczech od zaraz oraz profesjonalne strony internetowe. #Razem możemy więcej

Jesteśmy agencją, która skupia się na tworzeniu komunikacji między pracodawcą a pracownikiem. Chcemy zagwarantować przepływ informacji, który będzie zorganizowany, precyzyjny oraz korzystny dla wszystkich stron.

Każde zlecenie przyjmujemy w sposób indywidualny. Chcemy dokładnie poznać Wasze potrzeby, dlatego nasze działania dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdego z Was!

Naszym głównym celem nie jest wspólny biznes, ale przede wszystkim wzajemne partnerstwo, zbudowane na bazie wzajemnego zaufania.

 

Co mówią o nas inni?

Bez przerwy staramy się polepszać nasze usługi, a opinia ludzi, z którymi mamy przyjemność współpracować jest dla nas bardzo ważna.
praca_za_granica

Arek

Gryfów Śląski

"Szybko znaleźli dla mnie pracę, a umowa u niemieckiego pracodawcy. Bardzo miła Pani Emilia"

praca_za_granica

Tomasz

Częstochowa

"Dobry kontakt, znaleźli mi pracę w Cottbus i póki co jestem zadowolony, ale nie opłacają przejazdu"

praca_za_granica

Martin

Ludwigshafen

"Bis jetzt alles gut"

Zycie zawodowe i nie tylko

Poniżej znajdziecie nasze publikacje dotyczące pracy

Praca w Niemczech

Praca w Niemczech, właśnie na tym skupimy uwagę w tym artykule. Postaramy się odpowiedzieć na podstawowe pytania:  Kto może pracować w Niemczech? Jakie profesje są najbardziej pożądane? ile godzin tygodniowo pracuje się w Niemczech? Obecnie Więcej…

Pokaż
Schowaj